KIM JESTEŚMY

 RODZINNA MANUFAKTURA MEBLI

STUDIO Z PASJĄ TWORZENIA

PIĘKNYCH OBIEKTÓW

'LOFT YOUR LIFE' 

LOFTWARE to manufaktura mebli powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów oraz pięknych, 

prostych przedmiotów. 

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych architektów, projektantów i rzemieślników, naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych i ponadczasowych produktów do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, które będą nam służyć i cieszyć oko przez wiele lat.

 

Dla nas małe rzeczy mają znaczenie. Ta myśl jest głęboko zakorzeniona we wszystkim co robimy. Od dyskretnego projektowania detali poprzez pozyskiwanie wysokiej jakości materiałów, starannie wybranych od lokalnych dostawców, do działania w sposób przyjazny dla środowiska.

CO ROBIMY

MINIMALISTYCZNE MEBLE Z NATURALNYCH SUROWCÓW

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Wszystkie nasze meble są ręcznie wykonane oraz indywidualnie wykończone, tak aby podkreślić wysoką jakość naszego produktu oraz serwisu.

 

Oferując usługę „na miarę” i szeroką gamę naturalnych wykończeń i kolorów, wiele naszych produktów można zmodyfikować zgodnie z własnymi wymaganiami. Nasze studio zapewnia również w pełni dostosowane do Państwa potrzeb, usługi projektowe i produkcyjne zarówno dla małych jak i dużych zleceń  - od pojedynczych mebli do prywatnego domu - do wyposażenia hotelu, restauracji, biura lub sklepu.